4-1!3-1! Noč veselja in žalosti

Comments · 73 Views

Nogometni dresi za otroke  To noč se velikokrat igra nogomet in vsak ima svoje radosti in žalosti. Seveda najbolj pade v oči tekma Real Madrida proti Barceloni v španskem prvenstvu. Uspešnost obeh ekip v Premier ligi je zelo različna, zato je ta bitka postala tudi predstava obeh ekip v Premier ligi: obramba Barcelone je luknjasta, Real Madrid pa je bil potolčen do konca! Samo en Vinicius lahko Barcelono pahne v kaos. Vinicius je dosegel gol v sedmi minuti in še tri minute pozneje. Barcelona je izgubila dve tekmi po vsega 10 minutah. Takšna obramba je res grozna. Čeprav je kasneje za Barcelono izenačil Lewandowski. Vendar se je njihova obramba spopadla s porazom Barcelone. Napaka Arauja je Real Madridu prinesla priložnost za prosti met, Vinicius pa je dodal trojko v igri. Rodrigo je nato izkoristil Condejevo napako in dosegel zadetek, s čimer je tekma postala brez dvoma. V nadaljevanju postane položaj Barcelone še bolj neugoden,Poceni otroški Nogometni dresi kompleti saj zaradi izključitve Arauja in pomanjkanja še enega igralca ekipa ne bo imela upanja na vrnitev. Na koncu je Real Madrid premagal Barcelono s 4:1 in osvojil prvenstvo. Poraz Barcelone je sramota. Zdi se, da Xavi ni več kvalificiran za trenerja Barcelone.
AC Milan je na domačih tleh premagal Romo. AC Milan je igral zelo dobro in napad začel v 11. minuti. Adele je odprla cesto skozi mesto Rim. To je bil njegov prvi gol za Milan. Čelik je nato imel priložnost zabiti žogo v enajstmetrovko, a je na žalost njegov gol odbil Maignan. V drugem polčasu je večji prispevek prispeval AC Milan, kjer je Kjaer podal Giroudu. Mourinho je nemočen opazoval ta prizor v občinstvu. Paredes je nato dosegel enajstmetrovko in pomagal Romi pri izenačenju. Cetheo je pred koncem znova zadel za konec. Na koncu je AC Milan premagal Romo s 3 : 1. Romi gre res navzdol. Mourinhova trenerska kariera je videti mračna.
PSG se bo v francoski ligi pomeril z Lensom. Paris Saint-Germain se na začetku ni izkazal, Lens pa je v prvem polčasu dobil enajstmetrovko. Vendar je strel Frankovskega zgrešil cilj in PSG je ušel. Na koncu je vodstvo prevzel Paris Saint-Germain. Mbappejeva podaja je Barcoli omogočila strel z eno roko, PSG pa je zadel prvi na tekmi. https://www.nogometnidresiotroke.com/Gradit je bil ob koncu tekme še enkrat izključen, kar je še poslabšalo razmere za Lens, ki se je moral boriti eden proti dvema. Pred koncem je Mbappe končno dosegel gol in priigral zmago ekipi. Paris Saint-Germain je na koncu slavil z 2:0 proti Lensu. Paris Saint-Germain je bil na tekočem, dobil je štiri zaporedne tekme, kar je zelo hudo.