Čudežna vrnitev in skoraj ponižanje ekipe, ki je izpadla

Comments · 143 Views

Nogometni dresi za otrokeXavi vodi Barcelono na novo pot, vrača se na poznano ozemlje.Kljub nedavni slabi igri je ekipa na svoji zadnji tekmi tesno premagala Almerio s 3:2, predvsem zaradi izjemne igre Rahel Roberto.Zmaga je zagotovila kanček upanja in spodbudno zmago za Xavija kot glavnega trenerja.
Čeprav tekmec Almeria ni bil močan, je na začetku tekme pokazala vztrajnost, v drugem polčasu pa je napad Barcelone znova pokazal ostrino, Roberto pa je z dvema zadetkoma prinesel ekipno zmago in ekipi omogočil pobeg. porazni niz.
Medtem ko Camp Nou prenavljajo, so se domače tekme Barcelone v tej sezoni morale preseliti na začasni dom stadiona Montjuïc.
Število gledalcev se sicer zmanjšuje,Poceni otroški Nogometni dresi kompletina tekmi proti Atleticu iz Madrida se je zbralo le 34.568 gledalcev, kar je nov rekord najmanjšega števila gledalcev na domačih tekmah Barcelone v tej sezoni.Podobno se je znašla tudi tekma proti Almerii, ki si jo je ogledalo 34.471 gledalcev, kar je znova rekord sezone.To nedvomno odraža nezadovoljstvo navijačev z igro ekipe in predstavlja tudi določen pritisk na ekipo.
Toda kljub temu je Barcelona še vedno močna ekipa v La Ligi, njene moči in vpliva pa ne gre podcenjevati.
Med tekmo je Barcelonin napad vedno ogrožal nasprotnika, medtem ko je bila Almeria videti nemočna pred pogostimi napadi.
Čeprav Almeria ni imela veliko priložnosti za gol,https://www.nogometnidresiotroke.com/ je obrambni sistem Barcelone vseeno izpostavil nekaj težav in ustvarjal priložnosti nasprotniku.
Čeprav trenutno za prvim mestom zaostajajo 7 točk, je ta zmaga za ekipo nedvomno spodbuda.
Po zimskem premoru bo Barcelona sodelovala tudi v kraljevem pokalu in španskem superpokalu, Xavi mora nenehno prilagajati kondicijo ekipe, da bo ekipa v naslednji sezoni imela boljše rezultate.