La Liga - Barcelona 2-2. Niz 5 zmag Mallorce se konča, Lionel Messi naredi napako, podaja Lafite in Fermin doseže gol

Comments · 261 Views

Nogometni dresi za otroke V prvem polčasu te tekme je Barcelonina ofenzivna linija delovala še posebej dobro. Le v 15 minutah je Murić z natančno podajo pomagal Putrasu, da je dosegel zadetek in gostujoči ekipi odprl vrata do zmage. Kasneje je s čudovitim strelom od daleč z roba kazenskega prostora uspešno zadel še Rafinha in povišal na 2:0. Čeprav je domača Mallorca po uvodu delovala zelo aktivno, se je zdelo,Poceni otroški Nogometni dresi kompleti da niso kos siloviti ofenzivi Barcelone.
Po zamenjavi strani in ponovnem boju pa se je stanje na igrišču spremenilo. Močan strel napadalca Mallorce Felixa z roba kazenskega prostora je nesrečno zadel vratnico, a je posredovanje tehnologije VAR razveljavilo kontroverzno enajstmetrovko za Barcelono, zaradi česar je gostujoča ekipa morala spremeniti strategijo. Takrat je rezervist Mallorce Fermin izkoristil podajo iz kota v zadnjem trenutku tekme in zadel z glavo ter ekipi rešil točko in poskrbel za nemalo presenečenje domačih navijačev.
Čeprav Barceloni to tekmo ni uspelo zmagati, je njihova izjemna igra v napadu vseeno vredna pohvale. Vendar pa mora Barcelona kot ekipa, ki se bori za naslov prvaka, vložiti več truda v obrambi, da prepreči, da bi se podobna situacija, https://www.nogometnidresiotroke.com/kot je izenačenje zaradi nasprotnikov, ponovila. Za Mallorco, čeprav so osvojili eno točko na tej tekmi, morajo še vedno okrepiti svojo predstavo v ofenzivi, da bi izboljšali sposobnost doseganja točk.
Na lestvici je Barceloni prekinjen niz petih zmag v prvenstvu, a je še vedno na vrhu lestvice s 17 točkami. Potem ko je Mallorca osvojila eno točko, so se njene točke povečale na 6 točk in se začasno povzpele na 16. mesto.https://www.nogometnidresiotroke.com/ Obe ekipi morata še naprej krepiti svojo zmogljivost, da dosežeta svoje cilje sezone.
Na splošno je bil ritem te igre vedno nihaj med obema stranema. Izjemni predstavi Murica in Rafinhe sta nedvomno vlili močno ognjeno moč v Barcelonino ofenzivno linijo, toda na strani obrambe potrebujejo tudi strožjo organizacijo in dogovor, da zagotovijo, da bo ekipa lahko še naprej tekmovala v prihodnjih tekmah. Ostanite pred krivuljo. Za ekipo Mallorce morajo izboljšati svojo konfrontacijo v igri in sposobnost doseganja zadetkov proti močnim ekipam, da bi dohiteli zaostanek na lestvici.
Po tekmi je glavni trener Barcelone Koeman izrazil zadovoljstvo nad igro igralcev v napadu, hkrati pa je poudaril potrebo po večji osredotočenosti in natančnosti v obrambi. Dejal je: "Zelo dobro smo delovali v napadu, vendar moramo biti tudi varni v obrambi. Pazljivo moramo povzeti lekcije, ki smo se jih naučili iz te tekme, https://www.nogometnidresiotroke.com/in igrati dobro na vsaki naslednji tekmi."
Glavni trener Mallorce je izrazil potrditev igre igralcev v težavah. Dejal je: "Čeprav nismo zmagali, se igralci niso predali, ko so zaostajali, ampak so trdo delali, da so iskali priložnosti in na koncu iztržili točko. To je pomemben napredek za nas."
V prihodnje se bosta obe ekipi še naprej pripravljali na bolj intenzivne in pomembne tekme. Barcelona se bo sredi naslednjega tedna pomerila z nasprotnikom v Ligi prvakov, Mallorca pa s srednje nižjimi ekipami lige. Za obe ekipi se morata čim prej prilagoditi, da lahko nadaljujeta napredovanje v prihodnjih tekmah.
Skratka, čeprav ta tekma sedmega kroga La Lige ni določila zmagovalca, je pokazala tudi različne lastnosti obeh ekip tako v napadu kot v obrambi. V prihodnjih tekmah bosta obe strani še naprej trdo delali in intenzivneje tekmovali za doseganje ciljev sezone.