Real Madrid je v krizi, Atletico Madrid je na vrhu La lige

Comments · 174 Views

Nogometni dresi za otroke Álvaro Morata je popeljal Atletico Madrid do zmage s 3:1 nad rivalom Real Madridom, njihovega prvega poraza v sezoni La Lige. Za Atletico je dva zadetka dosegel Morata, še enega pa Antoine Griezmann. Toni Kroos je pred polčasom vrnil eno, toda Morata je z udarcem v začetku drugega polčasa zagotovil zmago. Poceni otroški Nogometni dresi kompleti Poraz je prekinil popoln začetek Real Madrida in ostal tretji v ligi, za Barcelono in Girono.
Atletico Madrid se je s to zmago povzpel na peto mesto lige. Tekma je bila napeta že od samega začetka, v četrti minuti je z glavo povedel Morata. Griezmann je v 18. minuti z lastnim strelom z glavo podvojil vodstvo Atletica. Kroos je z močnim udarcem vrnil Madridčane v igro, toda drugi gol Morate je razplet postavil brez dvoma.
Trener Madridčanov Carlo Ancelotti se je kljub njuni omejeni minutaži v letošnji sezoni odločil za začetek Luke Modrića in Kroosa. https://www.nogometnidresiotroke.com/Odločitev se ni obrestovala, saj je Atletico prevladoval na tekmi. Zmaga je bila pomembna vrnitev za Atletico po razočarajočih predstavah na prejšnjih tekmah. Za Real Madrid je bil to alarm in konec niza neporaženosti.